Hakkımızda

Merhaba,

1979 yılında Elektrik Mühendisi Yılmaz OĞRALI tarafından Esan Mühendislik olarak kurulan ve alanında sektörel faaliyetlerine başlayan firmamız; 45 yılı aşkın sürede kuvvetli akım ve zayıf akım elektrik tesisat projeleri tasarım, çizim ve danışmanlık konularında çözümler üretmektedir. Bizler bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışında beş yüzün üzerinde proje çalışmasını başarı ile tamamlamış olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Bu dosya içerisinde; genel çalışma tarzımız, çalışma alanlarımız, kurumsal yapımız ve referanslarımızı sizlere sunarken, ileride birlikte çalışmayı umut eder, saygılar sunarız...

Türkçe Tanıtım dosyamızı indirmek için lütfen tıklayınız.

To download our company presentation file, please click here.

Resmi Belgelerimiz ve Sertifikalarımız

ESANepd Mühendislik olarak elektrik sektöründeki tüm resmi yetki belgelerine sahip olup, uygulama projeleri dışında aynı zamanda belediye projeleri ve yüksek gerilim tesisleri işletme sorumluluğu gibi resmi konularda da hizmetinizdeyiz.

 

 

İş Ortaklarımız

Değerli İş Ortaklarımız 

Sizlere ve kuruluşunuza daha iyi hizmet verebilmek amacıyla katıldığım, Enerji Bakanlığı Bünyesinde; ELEKTRİK İŞLERİ ETÜT İDARESİ’ nin açmış olduğu ENERJİ VERİMLİLİĞİ konulu 15 günlük teori ve pratik aşamalı kursu başarı ile tamamlamış ve dolayısıyla bu konudaki ENERJİ YÖNETİCİSİ belgesini almış bulunmaktayım.

Saygı ile bilgilerinize sunarım.

627 Elektrik
TÜRKİYE TAAHHÜT GRUBUMUZ:
627® Elektrik Mekanik İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.
Altunizade Mah. Kuşbakışı Cad. No 7 Zemin Kat Maden İş Merkezi / İstanbul, Türkiye
Tel   : (+90) (850) 5 627 627
Faks: (+90) (850) 5 627 628
www.627.com.tr

 

EC-KA Mühendislik


UKRAYNA TAAHHÜT GRUBUMUZ:
EC-KA Engineering Elektro-Mechanical Building Company Ltd.
Ukraine / Donetsk / 83052 - Ilyica 70/46
Tel: (+38) 062-382 99 80
www.ec-ka.com

ESANepd Mühendislik Tüm Hakları saklıdır. Web sitesinde kullanılan görseller ve metinler ESANepd Mühendislik'in izni alınmadan kullanılamaz.
Designed by: OrBiT